Odigrano je prvenstvo Županije za kadete (U-15) za 2018. godinu. Kadet Marko Batinić član BK Hvidra Gromača bio je najuspješniji na prvenstvu osvojivši u svakoj od 6 disciplina po medalju: zlato u bližanju i izbijanju u krug, brzinskom izbijanju i u paru sa bratom Stjepom, srebro u štafeti, te broncu u pojedincu i preciznom izbijanju. Drugi po uspješnosti je Stijepo Batinić iz BK Hvidra Gromača, dok je treći Mato Šundrica član Faraona iz Trpnja.
Ugodno iznenađenje na prvenstvu je Marko Gašpar iz BK Ploče, mlađi brat juniorskog reprezentativca Hrvatske Luke Gašpara, koji je iako najmlađi na prvenstvu postao prvak Županije u preciznom izbijanju, te osvojio srebrenu medalju u paru sa Matejom Vukanovićem, te broncu u brzinskom izbijanju, štafetnom izbijanju i u pojedincu.
Na završnicu prvenstva Hrvatske koje će se održati od 04.07.do 08.07.2018. u Šibeniku nastupiti će kadeti: Mato Šundrica, Marko Batinić, Stijepo Batinić i Vjeko Haićmansa voditeljomima Markicom Dodig i Matom Batinić.
Osvajači medalja po disciplinama:
Bližanje i izbijanje u krug:
Pojedinac klasično:
Brzinsko izbijanje:
Precizno izbijanje:
Parovi klasično:
Štafetno izbijanje:




