
OPUZEN – U samo četiri dana 'zmajevi' se u drugi put iz Doline Neretve vraćaju sa porazom.
U subotu u prvenstvenoj utakmici u Metkoviću bila je bolja Neretve, a danas je od njih u Kup natjecanju Opuzenu bio bolji Neretvanac.
Završilo je 2:0 za Opuzence u utakmici polufinala Županijskog kupa, čime su zmajevi završili natjecanja, u kojem su u prošlosti imali puno uspjeha.
Više od sat vremena zmajevi su držali 'nulu' protiv favorita iz Opuzena .
Ipak u 62.minuti dosuđen je kazneni udarac za domaćina. Sa bijele točke pucao je Daniel Lukić, vratar Blaćana Antonio Brkić obranio njegov udarac , a na odbijenu loptu opet natrčao Lukić i zatresao mrežu BŠK Zmaj. U 75.minuti pak konačni rezultat postigao je kapetan Opuzenaca Mario Popić .
BŠK Zmaj je inače pet puta bio pobjednik Županijskog kupa, a zadnji put 2017.g. kada je u finalu bio bolji od 'Gusara' iz Komina.
Za BŠK Zmaj su u Opuzenu igrali:
Brkić, Djombi (od 71.Protić), Bukvašević, A.Ercegović, Poljak, Sardelić, Žanetić. Fred Capelton (od 71.Kordić), Ljutić (od 83.Terzić), Zubak (od 62.Marinović), F.Ercegović
Drugi polufinalni ogled Županijskog kupa između Faraona i Župe dubrovačke igrat će se 12.svibnja u Trpnju s početkom u 17.00 sati.

Foto: Luka Karamatić