
HRVACE - Nakon poraza u prošlom kolu u Ivanbegovini protiv Kamena 'zmajevi' se danas, sa drugog u nizu gostovanja, na Korčulu vraćaju sa jednim bodom !
Protiv favorita momčadi 'Hrvaca' momci trenera Andre Silve Batiste odigrala je remi, prvi je to bod brazilskog trenera na klupi Blaćana. Nakon prvog poluvremena bez golova , 'crveni ' su poveli u 68.minuti golom Domagoja Zovka . Zmajevi su imali vodstvo ve do druge minute sudačke nadoknade kada je iz kaznenog udarca izjednačio Luka Ivanović.
Šteta...Trobod bi bio doista veliki rezultat za BŠK Zmaj, ali i jedan gostujući bod je jako dobar rezultat protiv do ovog kola trećeplasirane momčadi lige.
Nakon današnje utakmice BŠK Zmaj ima 18 bodova i nalazi se na 14.mjestu.
U slijedećem 18.kolu BŠK Zmaj na Zlinjama , u prvoj proljetnoj domaćoj utakmici dočekuje Jadran LP.
ZA BŠK Zmja su igrali: Kapor, Urlić (od 72.Pecotić), Gabriel, Poljak, Tadić (od 90.Cetinić), Sršen, Marinović, Šešlija, Džidić, Zovko, D.Marić
U današnjim utakmicama 17.kola postignuti su slijedeći rezultati: Zagora - Neretva 2:1 Zadar - GOŠK 2:3, Jadran LP - Sloga 2:0.
Sutra u nedjelja, 1. ožujka igraju Urania – Junak, Neretvanac – RNK Split, Vodice – Kamen, Uskok – Primorac (BNM).
Naslovnica: Domagoj Zovko, strijelac za BŠK Zmaj u Hrvacama
Foto: N.Kosović