U drugoligaškom nogometnom razredu naše županije odigrano je nominalno zadnje ovosezonsko 18.kolo.
Kažemo 'nominalno' jer u ovoj ligi potrebno je još odigrati i nekoliko zaostalih utakmica. Nakon pobjede Omladinca i poraza Grka Lastovci su opet preuzeli lidersku poziciju iako imaju dvije utakmice manje odigrane u odnosu na Potomjane.
Na Lastovu Omladinac je dakle pobijedio Putniković golovima Luke Pejovića dva puta, dok je strijelac za goste bio Romano Levanat iz kaznenog udarca. Utakmica je u 32.minuti prekinuta jer je gostujuća momčad ostala sa samo šest igrača pošto su se dvojica dvojica njihovih igrača 'ozljedila' i nisu mogla nastaviti utakmicu...
U Kuni je pak Rat, u utakmici odigranoj u subotu pobijedio Grk u utakmici sa pet postignutih golova. Za domaćina pogađali su Antonio Lipotić, Dino Špaleta iz kaznenog udarca , te Petar Kunić. Za Grk su pak strijelci bili Ivan Daničić-Kačić i Roko Brečić.
Nogometaši Ponikava se pak iz Popovića vraćaju sa tri boda. Golovima dvostrukog strijelca Josipa Jukića pobijedili su domaći Enkel.
Faraon je pak doživio novi poraz. U Trpnju su slavili nogometaši NA Libertas. Golove za pobjednike dali su dva puta Karlo Bonovil, te Ante Klešković i Ivan Pleština, dok je za Trpanjce 'hat-trick' postigao Luka Koludrović.
U ovom kolu slobodno je bilo Žrnovo.
Rezultati 18.kola: Rat – Grk 3:2, Faraon - NA Libertas 3:4, Enkel – Ponikve 0:2, Omladinac – Putniković 2:1. Slobodno Žrnovo.
Redoslijed: Omladinac 37 (13), Grk 35 (15), Ponikve 27 (14), Žrnovo 22 (14), Rat 19 (16), Enkel 19 (15), NA Libertas 16 (16), Putniković 11 (16),Faraon 6 (16)
Raspored: Zaostala utakmica 12.kola: Ston: Ponikve – Žrnovo igra se u četvrtak 15.svibnja u 17.00.
Još se trebaju odigrati utakmice Putnikovići: Putniković – Ponikve (16.kolo), Potomje: Grk – Omladinac (15.kolo), Popovići: Enkel – Omladinac (11.kolo), Lastovo: Omladinac – Žrnovo (14.kolo)




