
Kapekaši su pobjedom otvorili novu vaterpolo sezonu...
Sa pet zlata okitilo se troje Velolučana, poniklih u 'Ošjaku' na prvenstvu Hrvatske u veslanju održanom na zagrebačkom Jarunu!
Boćari Orebića najbolje su krenuli u prvenstvu, pobijedili su sve utakmice do sada !

Evo i malo drugoligaškog rukometa....Ne muškog drugoligaškog na kojeg smo godinama bili naviknuti pošto nažalost korčulanski rukometaši 'apstiniraju' od lige već drugu sezonu, već onog - ženskog.

U Potomju i Trpnju po sedam, u Kuni i Žrnovu po šest golova...

Slikovnicu sa današnje utakmice na Trstenici , derbija kola 1.ŽNL-e DNŽ između Orebića i Gusara pogledajte u Galeriji slika.

Dva remija i dva poraza upisao je korčulansko-pelješki kvartet klubova u današnjem 3.kolu 1.ŽNL-e DNŽ u kojem je u šest utakmica ukupno postignuto 19 golova.

Prošle subote penjala se na drugi skalin pobjedničkog postolja, a ove subote na onaj - najviši...!




